Kolejne badanie dla sektora kultury

W Smartscope bardzo chętnie podejmujemy się projektów we współpracy z instytucjami kultury. Tym razem na zlecenie Muzeum Warszawy prowadziliśmy ewaluację wystawy fotograficznej „Błysk,mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.” oraz badaliśmy potencjał koncepcji Centrum Fotografii jako nowego miejsca na mapie stolicy zrzeszającego wszelkich miłośników fotografii.

Zachęcamy do odwiedzenia tej fascynującej wystawy – przypadła ona do gustu nie tylko nam, ale i naszym respondentom, którzy docenili podróż sentymentalną, jaką przygotowało dla nich Muzeum Warszawy. Wydarzenie zaciekawi zarówno miłośników stolicy, sztuki, jak i tych, którzy chętnie powspominają rzeczywistość ostatniej dekady ubiegłego wieku.

To już kolejny nasz projekt dla sektora kultury. Po stałej współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Śląskim, Zamkiem Królewskim na Wawelu i innymi placówkami chętnie podjęliśmy się nowej współpracy z kolejnym muzeum. Liczymy na kolejne wspólne projekty z Muzeum Warszawy, miło nam wspierać kulturalne życie stolicy i nie tylko!