Partnerstwo z agencją komunikacji marketingowej ZOOM

W marcu 2014 rozpoczęliśmy współpracę z agencją komunikacji marketingowej, specjalizującą się w public relations i social media – ZOOM bsc. Z naszym Partnerem zrealizowaliśmy ciekawy projekt badawczy. Wynikami podzielimy się już wkrótce!

ZOOM bsc, a właściwie: ZOOM business and social communication to nowa agencja na rynku komunikacji marketingowej, specjalizująca się w public relations i social media. Agencję stworzyła grupa konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w komunikacji. Filozofią działania ZOOM bsc jest „zoomowanie się” na potrzeby, specyfikę biznesu i otoczenie klienta, dostarczanie dopasowanych rozwiązań oraz skuteczne wypracowywanie efektów.

ZOOM bsc oferuje swoim klientom wsparcie marketingowe, ze szczególnym uwzględnieniem public relations i social media. W ramach tych obszarów agencja zapewnia, m.in. opracowanie i realizację strategii komunikacji B2B i B2C, doradztwo, szkolenia i warsztaty oraz organizację eventów i wydarzeń specjalnych. Dodatkowo ZOOM bsc koordynuje projekty marketingowe z wykorzystaniem produkcji multimedialnych, badań rynkowych, kampanii reklamowych i marketingu sportowego.

ZOOM bsc założyło czworo specjalistów, którzy wywodzą się z największych agencji PR i social media w Polsce. Prezesem agencji jest Sławek Żurek, za rozwijanie działu PR odpowiadają Agnieszka Pietrzak i Sylwia Maj, a realizacją projektów social media kieruje Marta Odrzywolska. Swoje doświadczenia w zakresie komunikacji marketingowej członkowie ZOOM-owego zespołu zdobywali pracując dla takich klientów jak: Link4, Bank Zachodni WBK, PKO Bank Polski, EBOiR, PZU, Honeywell, Proama, Canal+, Work Service. ZOOM bsc to także Marta Szydlik, Agnieszka Smużewska, Ania Radosiewicz, Jan Szyrle oraz Magda Pytkowska.

Portfolio ZOOM bsc to w tym momencie, m.in.: Bank BPH, Adobe Polska, Emmerson Evaluation, działający na rynku Automotive Exact Systems, obsługująca transakcje walutowe dla firm AKCENTA, internetowa giełda kredytowa Proferto.pl, A+E Networks Poland (nadawca stacji telewizyjnych HISTORY i CI Polsat) oraz K2 Web Systems.

Smartscope wspiera ZOOM bsc w obszarze projektowania, przygotowania i realizacji badań marketingowych i opinii.

 

Więcej informacji o ZOOM bsc: http://www.zoom-bsc.pl